Twitter Blue for Business тепер дозволяє компаніям ідентифікувати своїх співробітників • TechCrunch

Минулого тижня Twitter запустив «Blue for Business» разом із перезапуском Twitter Blue. Тоді соцмережа присвоїла підприємствам золоту галочку. Тепер він пропонує трохи більше деталей.

З Blue for Business Twitter також надає додатковий бейдж (див. наш посібник із галочками та значками), який допомагає організаціям ідентифікувати бренди та людей, пов’язаних із ним.

Менеджер із продуктів Twitter Естер Кроуфорд заявила, що платформа соціальних мереж запускає пілотну програму Blue for Business для окремих компаній. Компанія планує розширити це для більшої кількості організацій наступного року, сказав Кроуфорд.

Ті, хто має Blue for Business, також отримають невелику позначку біля свого відображуваного імені в профілі, підтверджуючи іншим, що вони співпрацюють із зазначеною організацією. Наприклад, ви можете побачити квадратний значок Twitter поруч із іменем Кроуфорда.

Бренди, медіа-будинки та інші тепер мають квадратне зображення профілю замість круглого, що робить іншу чіткішу відмінність. Але незрозуміло, чи є квадратне зображення профілю частиною пакету Blue for Business.

Twitter ще не поділився подробицями про те, скільки він стягуватиме за Blue for Business і які інші пільги це може спричинити, але стверджував, що «компанія може зв’язати будь-яку кількість своїх афілійованих осіб, компаній і брендів зі своїм обліковим записом».

У компанії заявили, що організації, ЗМІ та спортивні команди можуть використовувати цю функцію для зв’язування облікових записів своїх співробітників, журналістів і гравців.

«Створюючи це з’єднання, ми даємо можливість компаніям створювати мережі у своїх організаціях – у Twitter. Компанії можуть об’єднати своє керівництво, бренди, служби підтримки, співробітників або команди. Журналісти, гравці спортивних команд або герої фільмів — усі вони можуть бути афілійованими», — йдеться у повідомленні Twitter публікація в блозі.

Хоча ідентифікація пов’язаних брендів і співробітників є хорошою функцією для компаній, вони хотіли б отримати більше переваг від цього плану.

За останні 48 годин Twitter пережив американські гірки. Компанія запровадила жахливу політику, яка забороняє посилання та ручки на інші соціальні мережі, такі як Facebook, Instagram, Mastadon, і навіть інструменти посилання в біо Linktree та lnk.bio. Зіштовхнувшись з негативною реакцією з цього приводу, Twitter швидко видалив твіти та сторінку політики з детальним описом оголошення. З іншого боку, глава Twitter Ілон Маск провів опитування, в якому запитували, чи варто йому піти з посади генерального директора — і 57% людей проголосували за це.

Leave a Comment