Uber і Amazon звинуватили в поганих умовах праці працівників концертів в Індії • TechCrunch

Дослідницька компанія Fairwork India розкритикувала Ola, Uber, Dunzo, PharmEasy і Amazon Flex у звіті у вівторок, заявивши, що фірми отримали нуль балів у своїй оцінці того, чи створили вони справедливі умови для своїх працівників на концертах.

Дослідницький проект, який співпрацював з партнерами з Оксфордського університету, заявив, що вищезазначені фірми не забезпечували справедливу оплату праці, справедливі контракти, чесне управління, чесне представництво чи справедливі умови праці для своїх працівників.

Фірма вивчила 12 фірм і надала Unicorn Urban Company 7 балів із 10: шість — онлайн-магазину BigBasket, по п’ять — Flipkart і Swiggy, чотири — Zomato, два — фірмі доставки продуктів Zepto та одну — фірмі доставки, яку підтримує Tiger Global. Портер.

«Цього року лише Bigbasket, Flipkart і Urban Company отримали перший бал через публічні зобов’язання, які вони взяли на себе виплачувати працівникам принаймні погодинну місцеву мінімальну заробітну плату після врахування витрат, пов’язаних з роботою», – йдеться у четвертому щорічному звіті Fairwork India. звіт.

«Bigbasket і Urban Company запровадили це в дію, зобов’язавшись відшкодувати різницю між заробітком працівника за годину та погодинною місцевою мінімальною заробітною платою після вирахування витрат. Flipkart і Urban Company взяли на себе зобов’язання базувати свою структуру ціноутворення для працівників на погодинній місцевій мінімальній заробітній платі без урахування витрат. Flipkart також вжив заходів, щоб зобов’язати своїх сторонніх постачальників послуг виконувати такі ж зобов’язання», – додається у звіті.

Працівники великої економіки, частка яких у робочій силі значно зросла за останні роки, не отримують величезну кількість пільг для працівників, таких як медичне страхування. Багато дослідників стверджують, що фірми, які обслуговують цих працівників, експлуатують їх і обмежують корпоративну відповідальність.

«Обіцянка гнучкості економіки цифрової платформи викликає стільки ж запитань про засоби до існування, скільки відкриває можливості. Ми сподіваємося, що звіт Fairwork стане основою для тлумачення гнучкості, яка передбачає не лише адаптивність, яку прагнуть платформи, але й дохід і соціальну безпеку, яких бракує працівникам», — сказали професори Баладжі Партхасараті та Джанакі Срінівасан, головні дослідники групи. , у заяві.

Ви можете прочитати повний звіт тут (PDF).

Leave a Comment