UltraSense використовує машинне навчання для покращення сенсорного керування в автомобілях

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


UltraSense Systems оголосила про створення нових датчиків сенсорного керування для автомобілів, які є більш точними, оскільки вони використовують машинне навчання.

Нова автомобільна технологія In-Plane Sensing має здатність увімкнути багаторежимне зондування та керування людино-машинним інтерфейсом (HMI) у площині SmartSurface (або A-Surface). Це значно зменшує розмір і вагу датчиків, зменшуючи кількість деталей і складність. Це також дозволяє створювати сучасні конструкції та конфігурації.

І це допомагає впоратися з однією з найгірших речей сенсорного керування: випадковими активаціями. Ніхто не хоче торкнутися екрана й пропустити кнопку, яку намагається натиснути, чи здійснити телефонний дзвінок із кишені.

Це означає переваги в екологічності та можливості переробки. Це збільшує запас ходу та забезпечує сучасний дизайн і новий досвід користувача, який був неможливий раніше, наприклад підтримку елементів керування для висувних кермових коліс, які вимагають елегантних тонких форм-факторів, заявили в компанії.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Компанія UltraSense із Сан-Хосе, штат Каліфорнія, заявила, що вимірювання в площині є важливим кроком на шляху до можливості забезпечити повний досвід HMI, створюючи найменший простір. Це більше, ніж ємнісний шар ITO (оксид індію, олова), але, як це визначено, пропонує злиття датчиків і забезпечує багаторежимне зондування, обробку та алгоритми, контроль зворотного зв’язку: освітлення, аудіо, тактильні відчуття та безпечне підключення.

UltraSense каже, що це рецепт трансформаційних змін у зменшенні розміру існуючої глибини автомобільного модуля. У поєднанні з сімейством контролерів HMI TouchPoint датчики InPlane дозволяють створювати конструкції, які підтримують усі типи взаємодії Smart Surface HMI за допомогою найширшого набору матеріалів, окрім ємнісного пластику та скла, заявили в компанії. Розумні поверхні тепер можуть працювати від природних матеріалів, таких як дерево та шкіра, до металу та інших м’яких поверхонь.

UltraSense Systems використовує машинне навчання для більш точного визначення дотику.

«Товщина традиційних інтерфейсних модулів вимірювалася в дюймах, ми говоримо про вимірювання в площині
близько міліметрів товщини поверхні, з повними можливостями твердотільного контролера HMI, мультимодальним зондуванням і керуванням освітленням, аудіо та тактильною системою зі зворотним зв’язком», – сказав Мо Магсуднія, генеральний директор UltraSense, у заяві. «Принципи вимірювання InPlane у поєднанні з контролерами нашого сімейства HMI TouchPoint забезпечують найтонший HMI, що працює з найширшим діапазоном матеріалів. Ця технологія застосовна для роботи з HMI для інтер’єру та екстер’єру автомобілів, промислових і побутових додатків».

Контролери TouchPoint HMI пропонують багаторежимне зондування (CapForce, UltraForce, TapForce), алгоритми обробки та машинного навчання штучного інтелекту, керування зворотним зв’язком для управління освітленням, аудіо та тактильними функціями, а також параметри безпечного підключення.

UltraSense — це глобальна компанія зі штаб-квартирою в Силіконовій долині з офісами в Тайвані, Китаї, Кореї, Японії та Європі. Серед інвесторів компанії – Robert Bosch Ventures, Artiman Ventures, Abies Ventures, Sony Innovation, Sparx Group і Asahi Kasei.

UltraSense заявив, що його HMI-контролер забезпечує вищу точність, ніж один датчик (тобто лише ємнісний), допомагаючи усунути «випадкові активації». Датчик також може сприймати найширший спектр матеріалів, тоді як ємнісний датчик може сприймати крізь пластик і скло. Автовиробники прагнуть диференціюватись і перевірити, чи можуть датчики працювати з розкішними матеріалами, такими як метал, і натуральними матеріалами, такими як дерево чи шкіра.

Я запитав, як працює техніка. Значна частина керівної команди-засновника походила з компанії InvenSense, яка була придбана компанією TDK, лідером у виробництві гіроскопів/акселерометрів MEMS. Їхня технологія MEMS живить більшість мобільних телефонів сьогодні.

UltraSense відповів, що дворежимне зондування за допомогою Cap і Force може значно підвищити точність у точці дотику (оцінка юзабіліті зростає з 88% до 94%). Завдяки машинному навчанню та локальній обробці компанія може ще більше підвищити точність (оцінка юзабіліті перевищує 96). % наближається до 99%). Це додатково усуває «випадкові активації».

Як приклад, кнопки на кермі для водія, який тримає кермо в положеннях 10 годин і 2, або 9 годин і 3, охоплюють більшість умов. Але один автовиробник зіткнувся з «позою далекобійника». Під час тривалих поїздок такі водії тримають кермо за спиці, а долоні випадково активують кнопки долонями. Технологія Ultrasense ML може виявити та видалити цей сценарій випадкової активації.

Датчики також мають інтегровану обробку, щоб забезпечити «нульову затримку», необхідну для хорошої взаємодії датчиків і зворотного зв’язку (подумайте про іноземний фільм, де рот і голосові доріжки не збігаються). Це схоже на ефект, який відбувається з тактильною реакцією в автомобілі, де MCU є централізованим MCU, який виконує багато завдань, що вводить випадкову затримку, що призводить до подвійних натискань або враження, що щось не працює. Вбудований локальний процесор усуває цю ситуацію.

За словами компанії, він також має контроль освітлення, аудіо та тактильного зворотного зв’язку, що забезпечує найкращий контроль із нульовою затримкою.

У компанії працює менше 100 співробітників, і її було засновано в 2018 році. UltraSense інтегровано в споживчі пристрої, такі як телефони LG Velvet і Rollable, а також у автомобільні ініціативи CASE (Connected, Autonomous, Shared Vehicle, Electrified).

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment