Unacademy запустить NextLevel, щоб протистояти LinkedIn

Єдиноріг Edtech Неакадемія планує запустити новий продукт, NextLevel, щоб протистояти соціальній мережі, що належить Microsoft LinkedInза словами співзасновника та головного виконавчого директора (CEO) Гаурава Мунджала.

«Атестація зламана. Ми все ще покладаємося на випадкові ступені та сертифікати, щоб визначити, наскільки добре хтось володіє певною навичкою. І LinkedIn виглядає як продукт початку 2000 року… Настав час усе це змінити», – написав Мунджал у твіт в середу.

Очікується, що NextLevel буде запущено наступного тижня, додав Мунджал, поділившись декількома іншими деталями, включаючи систему рейтингів, яка допоможе людям «розкрити» можливості роботи, у серії твітів.

«Отримайте професійний рейтинг у сфері, де ви хочете побудувати кар’єру, конкуруючи з іншими. Цей рейтинг допоможе вам виділитися. Немає значення, де ви хочете навчатися в коледжі або чи ходили ви в нього (sic),” Munjal сказав.

«Ваша кар’єра не повинна залежати від одного чи двох іспитів, які ви склали багато років тому. Ви можете продовжувати навчатися та покращувати свій рейтинг. Це безперервний процес, а не одиничний штамп, який ви отримали багато років тому», – додав він в іншому твіт.

Шукачі роботи зможуть відповідати вакансіям у всьому світі за допомогою свого рейтингу, і їм «не потрібно витрачати лакхи на купівлю онлайн-ступеню, щоб виділитися». відповідно до Мунджала.

ВашаІсторія надіслав запит до Unacademy щодо розробки, але ще не отримав відповіді.

На початку минулого місяця, Мунджал спільний доступ що команда досліджень і розробок компанії edtech «працювала над продуктом, який хоче підірвати LinkedIn». І провели опитування, щоб отримати пропозиції щодо назви продукту. Хоча, здається, стартап edtech вирішив піти з другою за популярністю пропозицією.

Інші подробиці, опубліковані в його останніх твітах, свідчать про те, що NextLevel матиме інтерактивний ігровий процес функція, яка, за словами Мунджала, «створена для перевірки ваших навичок і знань».

Цікаво, що зображення профілю в першому твіті стосується Ману С. Піллая, письменника та історика. В твітвін сказав: «Здається, я «Сагар Чаухан», старший інженер інтерфейсу».

Незрозуміло, чи буде NextLevel доступний людям через Інтернет чи мобільний додаток.

Раніше цього місяця технічна фірма Simplilearn, яку підтримує Blackstone, запустила SimpliRecruit, платформу для рекрутерів, які можуть виявляти та наймати талантів у різних сферах технологій.