[Weekly funding roundup Dec 12-16] Різке зростання надходження венчурного фінансування

Цього тижня в індійській екосистемі стартапів спостерігалося різке зростання обсягів венчурного фінансування, що сприяло кільком угодам на суму понад 35 мільйонів доларів. Однак, якщо порівняти тижневі цифри, загальний приплив все ще залишається значно нижче 200 мільйонів доларів.

За третій тиждень грудня загальна сума фінансування склала 182 мільйони доларів, що охоплює 28 угод, тоді як минулого тижня було залучено 101 мільйон доларів.

На цьому тижні залучали капітал стартапи з таких сегментів, як фінтех, авіація та D2C, які очолили раунди фінансування з угодами розумного розміру.

З огляду на те, що багато компаній сповільнюють роботу до кінця року, вплив також відчувається на венчурному фінансуванні. Однак дуже малоймовірно, що буде якийсь швидкий поворот у кількості грошей, які надходять в екосистему стартапів.

Очікується, що ситуація зміниться на краще, коли інвестори отримають трохи більше ясності щодо того, як, ймовірно, буде рухатися вперед світова економіка.

Ключові операції

Bumble Bee Flights, авіаційний стартап, залучив 300 крор рупій (37 мільйонів доларів) від британської SRAM & MRAM Technologies and Resources Limited.

етапи фінансування

Модний технологічний стартап Virgio, що базується в Бангалору, залучив 37 мільйонів доларів у раунді фінансування серії A, який очолювали Prosus Ventures, Accel і Alpha Wave.

Фінтех-стартап NeoGrowth залучив 160 крор рупій (36,2 мільйона доларів) від FMO, нідерландського банку розвитку підприємництва, та існуючих інвесторів.

етапи фінансування

Фінтех-стартап Zype залучив 146 мільйонів рупій від фонду прямих інвестицій Xpontia Capital.

Бренд засобів догляду за собою 82°E залучив 7,5 мільйонів доларів від DSG Consumer Partners і IDEO Ventures.

Стартап Agritech Grow Indigo залучив понад 6 мільйонів доларів від Mahyco, Indigo AG та HNIs.