[Weekly funding roundup Dec 19-23] Венчурні інвестиції скорочуються наприкінці року

Рік завершиться за тиждень, і для індійської екосистеми стартапів це був дуже важкий період, оскільки інвестори скоротили грошові потоки. Це середовище навряд чи зміниться найближчим часом, коли ми вступимо в 2023 рік.

Екосистема стартапів опинилася під впливом фінансової зими, і великі угоди на суму понад 100 мільйонів доларів стали рідкістю. Це призвело до того, що початкова стадія фінансування набула максимального ефекту.

Наступний рік може не мати значних стартів з точки зору фінансування венчурного капіталу, оскільки глобальне макроекономічне середовище все ще залишається нестабільним. Інвестори чекають, спостерігають і двічі думають, перш ніж прийняти будь-яке рішення.

Однак перевага полягає в тому, що фонди венчурного капіталу зібрали великий капітал для інвестування в індійські стартапи. За оцінками, ці фірми залучили близько 6 мільярдів доларів свіжого капіталу, і в якийсь момент він повинен буде повернутися в екосистему стартапів.

За тиждень, що закінчився 23 грудня, загальна сума венчурного фінансування, зібраного стартапами, становила 55 мільйонів доларів. Це низьке число є прийнятним, враховуючи, що в цей період більшість активності сповільнюється.

тижнів

Ключові операції

Стартап аквакультури Aquaconnect залучив 15 мільйонів доларів від Lok Capital, Louis Dreyfus Company Ventures і Suneight Investment.

Стартап Edtech CollegeDekho зібрав 73,3 крор рупій (близько 9 мільйонів доларів) у поточному раунді від існуючого інвестора Winter Capital Partners (Janeville Limited).

Топ 3

Стартап Battery Smart, орієнтований на сектор електромобілів, залучив 75 крор рупій (приблизно 9 мільйонів доларів) від венчурного боргового фонду Stride Ventures.

Eggoz, споживчий бренд яєць, залучив 8,8 мільйонів доларів від IvyCap Ventures, NABVENTURES, Avaana Capital і Rebright Partners.

Ayurveda Experience, бренд краси та оздоровлення, зібрав 50 крор рупій (6 мільйонів доларів) від Anicut Capital, Sharrp Ventures, Singularity Ventures та інших.