Xbox починає 2023 рік із Iris Fall і Autonauts для учасників Gold

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Xbox анонсувала свої перші безкоштовні ігри для передплатників у 2023 році. Хоча новини не охоплюють першу хвилю доповнень Game Pass — хоча я не сумніваюся, що вони скоро з’являться, — це дає нам стартовий залп для Games with Gold. Ті, хто користується онлайн-сервісом Xbox, мають доступ до двох безкоштовних ігор: Iris Fall і Autonauts.

Iris Fall (або Iris.Fall) — це пригодницька гра-головоломка в монохромному стилі, спочатку опублікована в 2018 році. Гра розповідає про титуловану Айріс у її подорожі через лабіринт, схожий на світ мрій. NEXT Studios розробила та опублікувала назву, той самий розробник, який у грудні 2022 року зробив золоту назву Bladed Fury.

Autonauts — це інді-симулятор 2019 року, який виглядає як комбінація Minecraft і Stardew Valley. Гравці повинні перетворити планети на діючі сільськогосподарські угіддя, створивши армію ботів, які допоможуть вам. Ви навіть можете створити село, повне людей, щоб захистити його за допомогою автоматів. Це чарівна, яскрава назва.

У 2022 році Xbox Games with Gold зазнала еволюції — а саме припинила пропонувати передплатникам ігри для Xbox 360. Враховуючи, що він поставляється в комплекті з Xbox Game Pass Ultimate, ймовірно, багато передплатників Gold вже мають доступ до великої бібліотеки Game Pass. PlayStation також нещодавно анонсувала січневі назви для передплатників PlayStation Plus.

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи дивитеся наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment