YouTube запустить курси з edtech push в Індії • TechCrunch

Роками вчителі використовували YouTube, щоб рекламувати свої уроки та переконувати учнів приєднатися до них. У понеділок YouTube заявив, що вживає ширших заходів, щоб зробити відеоплатформу більш привабливою для викладачів і учнів, а також надати творцям більше можливостей для монетизації.

На своїй щорічній конференції в Індії в понеділок компанія Google представила Courses, функцію, яка має на меті запровадити структурований досвід навчання на YouTube.

Вчителі зможуть публікувати та впорядковувати свої відео, а також надавати текстові матеріали для читання та запитання прямо у відеододатку. Їм буде дозволено пропонувати контент безкоштовно або стягувати плату, повідомили в компанії.

За словами компанії, курси охоплюватимуть як академічні, так і професійні інтереси. Глядачі, які придбають курс, зможуть переглядати відео без реклами.

Ця функція стане доступною для користувачів в Індії «незабаром» і стане «новим варіантом монетизації для наших творців», повідомила компанія.

Здійснений у понеділок крок свідчить про те, що Google намагається проникнути на освітній ринок Індії, де навчається понад 300 мільйонів учнів. Останніми роками Meta та Amazon також зробили серйозні інвестиції в космос.

Leave a Comment